Testy koronawirus COVID-19 - kasetkowe, antygenowe

Sortuj produkty
sortuj wg :
1 2 3


Koronawirus (COVID-19) to aktualnie jeden z najpilniejszych tematów. Opanował on swoim zasięgiem praktycznie cały świat. Podstawą zachowania pełni zdrowia jest ograniczenie możliwości zarażenia się nim oraz możliwie maksymalne wzmocnienie swojego układu odpornościowego.  Najważniejszym elemenem strategii służącej opanowaniu jego rozprzestrzeniania się jest odpowiednio wczesne wykrycie zarażenia. Pozwoli to na wprowadzenie skutecznej kwarantanny, co ochroni nie tylko sąsiada, ale i najbliższych osoby chorej.  

Jak zrobić test na koronawirusa?

Obecnie coraz więcej laboratoriów zaczyna wprowadzać do oferty testy na obecność koronawirusa (COVID-19). Istnieje także możliwość zakupu gotowego testu w formie kasetkowej, który umożliwia przeprowadzenie procedury weryfikacji obecności antygenów koronawirusa w warunkach domowych. Problemem w obu przypadkach jest  pytanie o ich stopień pewności oraz powtarzalności wyników, jakie te testy oferują. Niestety, wiele z produktów na rynku nie może być traktowanych poważnie, bowiem wyniki jakie one wskazują, nie gwarantują wiarygodności. Zdarza się, że na dwa wykonane równocześnie takie testy - jeden jest pozytywny, a drugi negatywny. Przyznaj, że taka sytuacja jest nieakceptowalna.  To jednak na szczęście tylko pewna część rynku, która nie przekreśla możliwość wykonania rzetelnego, miarodajnego testu na obecność koronawirusa. Musisz jednak postarać się trochę bardziej. Nie wystarczy tylko wyłożyć określoną sumę pieniędzy, ale powinieneś ustalić certyfikację danego produktu lub oferty, którą jesteś zainteresowany.

Gdzie można kupić test na koronawirusa?

Dostępność testów jest zależna od wielu czynników, jednak istnieje kilka dróg umożliwiających zakup testu kasetkowego (antygenowego) na koronawirusa (COVID-19). Najpopularniejszym sposobem jest oczywiście zakup przez internet, który  nie wymusza nawet rozmowy werbalnej z przedstawicielem medycznym, wystarczy zaznaczyć produkt, określić ilość, wprowadzić adres, zapłacić i czekać na dostawę. Kolejną drogą jest wykonanie kilku telefonów do wybranych centr medycznych/akredytowanych laboratoriów medycznych, w których ofercie prawdopodobnie już znajdują się odpowiednie testy i zakupić je tą drogą. Niewątpliwą  zaletą takiej opcji jest (najczęściej) możliwość konsultacji medycznej z osobą znającą się na swojej pracy, a nie będącej jedynie handlowcem, dla którego liczą się jedynie słupki sprzedażowe.

Jeżeli jednak zależy Ci na komforcie i pewności testu, który kupujesz, możesz postawić także na ofertę  Cetus Pharma, która oferuje swoje produkty także poprzez sprzedaż internetową. Warto podkreślić, że są to wiarygodne i godne polecenia testy kasetkowe pozwalające na wykrycie antygenów jednoznacznie związanych z koronawirusem (COVID-19).  Oferta Cetus Pharma jest relatywnie szeroka i obejmuje także pakiety kilku testów, co pozwala na uzyskanie niższej ceny podczas chęci przebadania siebie i całej swojej rodziny. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, zawsze warto przedzwonić i zasięgnąć "języka" u profesjonalistów.

Domowy test na koronawirusa.

Aktualnie zaczynają się pojawiać profesjonalne testy na koronawirusa bazujące najczęściej na wykrywaniu specyficznych przeciwciał w surowicy. Nie są do produkty przypadkowe, bowiem tworzone przez najlepsze i uznane laboratoria. Przyjmują one relatywnie prostą formę, taką, aby móc z powodzeniem wykonać je w warunkach domowych. Sięgając po pewny i certyfikowany test, nie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl