Trójwarstwowa maseczka ochronna z flizeliny

ładowanie
2,20
PLN
za
szt.
Producent: Polska
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Trójwarstwowa maseczka ochronna z flizeliny - opakowanie zbiorcze 50 sztuk.

Wysokoprzepuszczalna maseczka ochronna z flizeliny z mocowaniem z elastycznej gumki, rozmiar uniwersalny.

Maski ochronne zostały uszyte z flizeliny trójwarstwowej medycznej. Flizelina doskonale nadaje się na wykonanie maseczek ochronnych. Z uwagi na wysoką przepuszczalność powietrza pozwala na łatwe oddychanie przy jednoczesnym zachowaniu ochrony. Uniwersalny rozmiar pozwala na użycie zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Mocowanie maski ochronnej zostało wykonane przy użyciu elastycznej gumki, dzięki czemu maska bez problemu mocowana jest na uszach. 

Materiał użyty do produkcji maseczek posiada atest OEKO-TEX numer 11-33771. Atest potwierdza bezpieczeństwo zastosowania materiału w produktach, które mają kontakt ze skórą.

Maseczka ochronna pozwala na ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusów drogą kropelkową (uwalnianych w wyniku kichania czy kaszlu osoby zakażonej). Maska antybakteryjna chroni również osobę zdrową poprzez ograniczenie dotykania twarzy: ust czy nosa dłonią, na którą może zostać przeniesiony wirus. Do zakażenia wirusem dochodzi poprzez kontakt z błoną śluzową. Szacuje się, że wirusy mogą przetrwać poza organizmem nosiciela od 2 godzin do nawet kilku dni – w zależności od powierzchni. Człowiek dotykając dłonią powierzchnię, na której znajduje się wirus, może łatwo zainfekować organizm poprzez częste dotykanie twarzy. Maseczki ochronne pozwalają na ograniczenie kontaktu dłoni ze skórą twarzy, co zwiększa ochronę przed zakażeniem.

Opakowanie zbiorcze 50 sztuk.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
Maseczka ochronna KN95 FFP2
Maseczka ochronna KN95 FFP2
8,90 PLN
Trójwarstwowa maseczka ochronna opakowanie 10 szt.
Trójwarstwowa maseczka ochronna opakowanie 10 szt.
9,90 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl